Vilciņi | Jaunumi
464
page-template-default,page,page-id-464,unselectable,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

`

Sudraba Leghornas

sīkāk

Aktīva vieglās šķirnes vista, ar izteikti garenu ķermeņa formu, kas raksturīga leghornei. Gaiļu spalvu krāsas atšķiras no vistu spalvu krāsojuma. Ir perēšanas instinkts. Dēj baltas olas.

Australorp

sīkāk

Izturīga smagās šķirnes vista ar lielu ķermeņa masu. Pieticīga barības ziņā ar pasaules rekordistes statusu olu dēšanā. Ir perēšanas instinkts. Dēj krēmkrāsas olas.

Welsummer

sīkāk

Ļoti mierīga, klusa smagās šķirnes vista ar krāšņu spalvojumu. Izteikts perēšanas instinkts. Ļoti labas cāļu mātes. Dēj lielas, tumši brūnas olas ar raibumiem.

Ņūhempšīras + Dominate red

sīkāk

Vairāku šķirņu krustojuma vista, kuras pamatā ir Ņūhempšīras. Vienkārši sakot, mājas apstākļiem ļoti labi piemērota vista. Ātri aug, liela ķermeņa masa it sevišķi gaiļiem. Olas sāk dēt 5,5 mēn. vecumā. Dēj gaiši brūnas, liela izmēra olas.

Kubaņas zosis

sīkāk

Izturīgi un ļoti graciozi putni ar spēcīgu balsi. Barības ziņā pieticīgi. Ķermeņa masa sasniedz 3-4 kg. Pateicoties saviem garajiem kakliem un staltajai stājai tautā dēvētas par gulbju zosīm. Izceļas zosu šķirņu vidū ar izdēto olu daudzumu. Gadā izdēj 80-100 olām. Dēšanas sezonas periods ilgst 7-8 mēneši.

Cāļu šiks

sīkāk

Vadoties pēc savas pieredzes un pircēju vēlmēm esam izveidojuši starta komplektu “ Cāļu šiks” cālēnu audzēšanai. Komplektā ietilpst barība 10 kg, dzirdne, barotava, pakaiši 60l, dezinfekcijas līdzekļi un minerālvielas, kas nepieciešamas cālīšu turēšanai pirmajā dzīves mēnesī. Visas komplekta sastāvdaļas var iegādāties arī atsevišķi. Detalizētāks info pa t. 29674966 vai e-mail
info@dejeputni.lv

Barības piedeva putniem

sīkāk

Maisījumā ietilpst 11 komponenti – konkrētas minerālvielas un olbaltumu avoti bez krāsvielām un ĢMO, kas nepieciešami papildus pamatbarībai, lai dētu olas visos gadalaikos, lai olām būtu blīva un stingra čaumala, lai nebūtu kāre knābāt otru sugas pārstāvi, lai šķiltos veselīgi cāļi un putni būtu labā fiziskā formā. Maisījumu gatavojam uz vietas saimniecībā. Detalizētāks info pa t. 29674966 vai e-pastu info@dejeputni.lv

error: