Vilciņi | Jaunumi
464
page-template-default,page,page-id-464,unselectable,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

`

Leghorn (3 krāsu mix)

sīkāk

Aktīva, ziņkārīga, uzturā diezgan prasīga vieglās šķirnes vista. Olu dēšanas daudzumā pilnībā attaisno barības patēriņu. Dēšanas aktivitāti saglabā visu mūžu. Dēj lielas, baltas olas.

2
3
Mini leghorn

sīkāk

Maza auguma vista ar īsām kājiņām un kompaktu ķermeni. Mierīgas raksturā ar izteikti labiem izdēto olu daudzuma rādītājiem. Pateicoties putna augumam viegli turēt nelielās nožogotās teritorijās. Lieliski jutīsies citu mini šķirņu pulciņā. Neskatoties uz mazo augumu dēj 55-65 g. lielas baltas krāsas olas. Foto ir putnu auguma salīdzinājums.

11
12
13
14
Puškinckaja

sīkāk

Ļoti izturīga smagās šķirnes vista ar augstiem olu dēšanas rādītājiem. Piemērota mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Gaiļu aktivitāte pārspēj jebkuru smagās šķirnes sugas brāli. Putnu ķermenis ir kompakts ar izteiktu muskuļu formu. Olas čaumala ar maigi dzeltenīgi bēšu nokrāsu.

8
10
Brabanconne

sīkāk

Vieglās šķirnes vista. Savā uzvedībā klusas nedaudz tramīgas. Priekšroku dod brīvas turēšanas apstākļiem. Saudzīgi izturas pret jauno paaudzi, kad tā tiek pielikta klāt barā. Dēj liela izmēra baltas krāsas olas.

15
16
17
Barības piedeva putniem

sīkāk

Papildbarības koncentrāta sastāvā ir augu valsts piedevas, kas palīdz putniem ziemas periodā ražot olas ar spilgtāku dzeltenumu, paaugstina imunitāti, palīdz cīņā ar iekšējiem un ārējiem putnu parazītiem(arī ar sarkano ērcīti), uztur putnus labā fiziskā un vizuālā formā. Detalizētāks info pa t. 29674966.

Gulbis vārdā Viks

sīkāk

2018. gada nogalē Z/s “Vilciņi”kļuva par krustvecāku gulbim ar gredzenu 8C04 un deva vārdu Viks. Viks ir aktīvs jauneklis un manīts jau citviet plašajā pasaulē.

19b
20

2018. gada vasarā Latvijā tika apgredzenoti 100 ziemeļu gulbji. Lai rastu finansējumu gulbju pētījumam 2019. gadā ir izveidota īpaša, Latvijā vienīgā akcija, kuras ietvaros var kļūt par savvaļas gulbja krustvecāku! Vairāk informācijas biko.swan@gmail.com vai Facebook un draugiem.lv Dimitrijs Boiko.

Latvijas putnkopības asociācijas biedrs

sīkāk

Z/s “Vilciņi” ir Latvijas putnkopības asociācijas biedrs

www.majputni.lv

error: