Vilciņi | Par mums
124
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-124,unselectable,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Mūsu Saimniecībā

Mūsu Saimniecībā tiek audzēti dējējputni – vistas, pērļu vistas, pīles un zosis. Astoņu gadu garumā esam audzējuši daudz un dažādas šķirnes, no kurām izvēlējāmies turēt, mūsuprāt, labākās:

  • Leghorn (3 krāsu mix)

  • Mini Leghorn

  • Cream Legbar (zili zaļo olu īpašnieces)

  • Australorp

  • Rodhe Island Red

  • Puškinckaja

  • Brabanconne

sīkāk

Mūsu saimniecības lepnums – zosis, kuras ir varenas gan augumā, gan olu dēšanā. Šos svarīgos parametrus tās iemantojušas krustojot Itāļu baltās ar vietējās izcelsmes pelēkajām un franču broiler zosīm. Savukārt Kubaņas tīršķirnes zosis ir pirmrindnieces izdēto olu skaita ziņā.

Pērļu vistu ganāmpulks priecē ar dažādo krāsu gammu, vērtīgajām olām un modro pagalma uzraudzīšanu.

Indijas skrējējpīles var lepoties ar izdēto olu daudzumu. Pavasarī, kad zied augļukoki, tās mēdz diennaktī izdēt pat divas olas.

Mūsu saimniecības moto ir – visiem dzīvot zaļi, tad arī lielas pūles pieliekam, lai putni un truši saņemtu to labāko barības, dzīves apstākļu un attieksmes ziņā.  Saimnieciskā darbība ir reģistrēta PVD, kur katru gadu tiek veiktas analīzes gan putniem, gan olām, līdz ar to mēs jūtamies droši par mūsu ganāmpulka veselību.

Mēs piedāvājam inkubācijas olas no visām iepriekš minētajām putnu sugām un šķirnēm.

Olu cena ir sākot no 0.50 līdz 1.50 eur par vienu. Cena atkarīga no sugas un šķirnes. Inkubācijas olas sūtam arī ar kurjera uzņēmuma starpniecību.

Piedāvājumā ir arī cālēni, pīlēni, zoslēni kā arī trušu bērni. Cenas atkarīgas no sugas, šķirnes un vecuma.

Saimniecībā var arī iegādāties pārtikā paredzētās olas no visām putnu sugām.

 

 

 

Mūsu saimniecībā ir iespēja iegādāties visu iepriekšminēto sugu un šķirņu inkubācijas olas, cālēnus, pīlēnus, zoslēnus, jaunputnus un trušus. Protams arī veselīgas un gardas olas pārtikai. Piedāvājam pašu gatavotu papildbarību putniem. Sniedzam konsutācijas putnu turēšanā arī bioloģiskajām saimniecībām.

error: